Nový web

Napsal Webmaster před desíti roky v kategorii Web.

novy-web-nahled Vítejte na novém webu SDH Plácky. V této době je nemyslitelné, aby firma, organizace nebo spolek neměl na internetu svou prezentaci. Internetová stránka je jakousi vizitkou dané organizace. Složí k tzv. styku z veřejností. Když lidé hledají nějaké informace, nového koníčka nebo fotografie, jako první zapínají internet. Když uživatel vstoupí na danou stránku čeká, že informace, které hledá, najde během pár minut a právě těchto pár minut je pro vlastníka webových stránek klíčových. Když se návštěvníkovy stránky líbí, přiměje ho to napsat Vám například email, zatelefonovat a domluvit si schůzku. V případě, že stránky jsou nepřehledné, po několika sekundách, maximálně minutě odchází hledat jinam. My jsme se snažili držet se právě prvního případu, kdy se návštěvníkovy stránky budu líbit a neustále je zlepšujeme.

Tyto webové stránky běží na redakčním systému, který je určený spíš pro blogy a osobní stránky nežli pro prezentaci firem, produktů nebo zájmových spolků. V případě SDH Plácky se některé vlastnosti redakčního systému začali projevovat spíše negativně. Abychom zabránili budoucím problémům s editací příspěvků a bezproblémovým chodem webu, museli jsme přepracovat některé části zdrojového kódu systému, což nakonec trvalo déle, než jsme si mysleli. Oproti staré webové prezentaci má tato nová určité prvky navíc, které ulehčují práci s editací příspěvků na webu.

Historie

Tato sekce neodmyslytelně patří ke každému správnému webu organizace, vždyť právě historie říká o organizaci jaká je, v čem si v minulosti angažovala a jaké byli jejich cíle.

Mladí hasiči

Zvláštní kategorii webu tvoří mladí hasiči. Zde budou zveřejňovány příspěvky týkajících se mládeže SDH Plácky.

Dokumenty

Novinka oproti původnímu webu. Administrátor bude moci dávat volně ke stažení některé dokumenty (přihlášky, zprávy, oznámení atd.)

Fotogalerie

Máme zde konečnou, ale klíčovou novinku webových stránek. Přehlednou fotogalerii, rozdělenou na několik kategorií, aby Vám co nejvíce zjednodušila práci při hledání fotografií

Doufáme, že se Vám budou tyto nové webové stránky líbit a že budou sloužit ke správnému účelu.

Pod tímto článkěm jsou povolené komentáře. Prosíme návštěvníky, kteří tento web navštíví, aby do komentářů napsali svůj názor na organizace webu a případné postřehy, co by se dalo ještě vylepšít. Děkujeme

Diskuze

1 | Webmaster @ | 6.4.2014 17:00
Komentáře

Zde můžete psát své názory a postřehy týkající se nových webových stránek.

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.


Novinky na webu

30. PROSINCE 2020
Nové vybavení od Nadace ČEZ
20. ČERVNA 2019
Tradiční den s hasiči 2019
25. DUBNA 2019
Posezení spojené s pálením čarodějnic 2019
23. SRPNA 2018
Sbor dobrovolných hasičů z městské části Hradce Králové – Plácky získal díky Nadaci ČEZ nové vybavení
24. DUBNA 2017
Posezení spojené s pálením čarodějnic 2018
8. LEDNA 2018
Hasičský ples 2018
11. LISTOPADU 2017
Nábor dětí do kroužku mladých hasičů

Naši partneři


lshklshk


lshkdsacez


logo-nadace-cez


logogb